CZECH SPA & WELLNESS - cestovní kancelář, s.r.o.  PROVOZOVATEL LÁZEŇSKÉHO KATALOGU WWW.LAZNE.NET
KONTAKT: info@lazne.net

JUFA Vulkan Thermen Resort Hotel ****

Nový moderní hotel JUFA Vulkan Thermen Resort je přímo propojen s renovovaným a rozšířeným lázeňským areálem Vulkánfürdő Celldömölk, který využívá léčivou termální vodou z okolí nedalekého vyhaslého vulkánu Ság-Hegy.

parkování zdarmarecepce na hoteluvýtahinternet / WiFilázeňské procedury v hoteluklimatizace na pokoji

JUFA Vulkan Thermen Resort Hotel
kompletní nabídka relaxačních a wellness pobytů

Popis resortu:

Díky přímému propojení s lázněmi a díky dalšímu vybavení resortu je prostředí vhodné jak pro wellness, tak pro rodinné pobyty nebo tréninková soustředění sportovců. V dvoupatrovém hotelu s výtahem je hostům k dispozici 40 pokojů, restaurace s terasou, kavárna s výhledem na Ságber, salonky s moderní technikou, fitness, herna s billiardem, stolním fotbalem a video-hrami, herna pro malé děti, fotbalové hřiště s umělou trávou, minigolf. V celém hotelu je k dispozisi Wi-Fi.Na vyžádání hotel poskytuje bezplatně vybavení pro malé děti (postýlka, židlička, chůvička apod.).

Vybavení pokoje:

dvoulůžkové pokoje s balkonem nebo terasou s možností 1-2 přistýlek event. s možností propojení dvou sousedních pokojů, koupelna se sprchou, WC, SAT-TV, fén, telefon, safe, minibar, bezplatné Wi-Fi v celém hotelovém areálu, klimatizace. Pokoje jsou nekuřácké, je možné kouřit na balkoně, terase nebo v jiných vyhrazených prostorách.

Stravování:

v hotelové restauraci: snídaně a večeře - bufet.

Procedury poskytované resortem:

Pobyty v tomto hotelu umožňují neomezený vícenásobný denní vstup do komplexu lázní Vulkánfürdő Celldömölk, který využívá léčivou termální vodou z okolí nedalekého vyhaslého vulkánu Ság-Hegy. Nabízí vodní plochu 1.600 m², krytý plavecký bazén 25m s 6 plaveckými drahami (25-27 °C), krytý výukový bazén pro děti (teplota 32 °C), venkovní termální bazén a 1 proplouvací bazén s léčivou vodou (36-37 °C), termální bazén se zábavnými elementy (33-34 °C). V létě jsou k dispozici i venkovní dětský bazén se skluzavkou (30-32 °C), dětský bazén na hraní (28-30 ºC) a zážitkový bazén. Celoročně je přístupný nově otevřený Saunový svět se 4 saunami, parní kabinou a ochlazovacím bazénem u sauny (10-12 °C), velmi příjemné relaxační prostory. Dále jsou hostům k dispozici kadeřnictví, manikúra, pedikúra, kosmetika, solárium, léčebné procedury a wellness masáže, aerobic.

Poznámka:

Parkování zdarma na parkovišti před hotelem.Pobyt s domácími mazlíčky možný (za poplatek).

Doporučujeme - výběr z nabídky wellness pobytů

Celldömölk - JUFA – Vulkán – krátký pobyt

JUFA – Vulkán – krátký pobyt

 3 dny / 2 noci
 od 3 580 Kč
Pro ty, kterým vyhovují menší a klidnější lázně, ale chtějí využít komfortu propojení hotelu s termálními lázněmi, je Celldömölk ideálním místem. Vyzkoušejte alespoň krátký pobyt na 3 dny.
...
Celldömölk - JUFA – Vulkán – zvýhodněný pobyt  5=4

JUFA – Vulkán – zvýhodněný pobyt 5=4

 6 dní / 5 nocí
 od 7 120 Kč
Využijte výhody, kdy platíte jen 4 noci a pobyt je 6 dní! Stihnete relaxaci v termální vodě, saunový svět i navštívit zajímavá místa v okolí.
...

Máte dotaz?

Zavolejte nám do naší cestovní kanceláře

+420 221 105 326-7

Po - Pá: 8:30 - 17:00
PRO KOMPLEXNÍ A PŘÍSPĚVKOVOU LÁZEŇSKOU PÉČI KONTAKTUJTE SVOU ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNU!

Czech Spa & Wellness - cestovní kancelář s.r.o.

Národní 28, 110 00 Praha 1
O společnosti Kontakty Často kladené dotazy

Kompletní nabídka

Kompletní nabídků lázeňských pobytů v ČR i zahraničí najdete v našem katalogu www.lazne.net .